DOLAR32,4999% -0.02
EURO35,0961% 0.16
STERLIN41,5789% 0.23
FRANG36,7604% -0.04
ALTIN2.433,58% 0,04
BITCOIN64.892,13-0.063

Ak Parti Büyükşehir Adayı Halit Doğan’dan Skm Açılışına Davet

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, 12 Şubat Pazartesi günü saat 15.00’te gerçekleşecek AK Parti Samsun İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışına tüm vatandaşları davet etti. Başkan Adayı Doğan, “Milletimize hizmet yolunda 31 Mart akşamı rekor bir oy alarak; şehrimizi daha hızlı, daha güçlü, daha ileri götürmeye kararlıyız” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ak Parti Büyükşehir Adayı Halit Doğan’dan Skm Açılışına Davet

Cumhur İttifakı’nın AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, AK Parti Samsun İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışına tüm vatandaşları davet etti. 12 Şubat Pazartesi günü saat 15.00’te 100. Yıl Bulvarı No:121’de (Kilise Kavşağı) açılışı gerçekleşecek AK Parti Samsun İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışına; Cumhur İttifakı teşkilatları ve vatandaşların yoğun katılımı bekleniyor.

SBB Başkan Adayı Halit Doğan, “31 Mart akşamı yerel seçimlerimizi; 17 ilçemiz ve büyükşehirimizle beraber vatandaşlarımızın destekleriyle büyük bir zaferle sonuçlandıracağız. Cumhur İttifakımızın tüm üyeleri ile beraber bu azim ve kararlılıkla gece gündüz çalışıyoruz. Daha hızlı, daha güçlü, daha ileri bir Samsun hedefiyle çıktık yola. Enerjimiz var, gençliğimiz var; birlikte yol yürüdüğümüz kıymetli hemşehrilerimiz var.  12 Şubat Pazartesi günü İl Seçim Koordinasyon Merkezimizin de açılışını gerçekleştirmiş olacağız. Tüm vatandaşlarımızı SKM’mizin açılışına bekliyoruz. “Türkiye Yüzyılı-Şehirleri İçin Gerçek Belediyecilik” vizyonuyla Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde şehrimize hizmet etmek için yola koyulduk. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye şahsıma duydukları güvenden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah 31 Mart yerel seçimlerinde hemşehrilerimizin de teveccühüyle rekor bir oy alarak şehrimize hizmet edeceğiz” şeklinde konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.