DOLAR32,8716% 0.18
EURO35,2909% 0.14
STERLIN41,6401% -0.09
FRANG36,8835% 0.17
ALTIN2.494,90% 0,21
BITCOIN64.602,92-0.875

AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanlığı 86. Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı Fatih Seven’in başkanlığında yapılan toplantıya Milletvekili Orhan Kırcalı, Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, belediye meclis üyeleri, mahalle başkanları, AK Parti il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanlığı 86. Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

Açılış konuşmasında ilçede devam eden projeler hakkında açıklamalarda bulunan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; ” Spor Toto başkanlığımız ile yaptığımız sözleşme ile ilçemizde 2 adet halı saha yapılması için ihalemizi gerçekleştirdik. Yöresel Ürünler Pazarı projemizde yüklenici firma çalışmalara devam ediyor 1 ay içerisinde tamamlanmasını bekliyoruz. Çocuk Trafik Eğitim Pisti projemizin ödeneğini sağladık. 30 seviyesinde bekleyen Kültür Merkezimiz için kalan kısmının tamamlanabilmesi için çalışmalarımızı tamamladık. Örnek sokak uygulamalarınız için 2021 programımızı hazırladık. Bu projelerimiz için ağustos ayı içerisinde ihalelere çıkıyoruz. Dere Kenarı Peyzaj Projemizin ise yazışmaları devam ediyor, yıl sonuna kadar ihaleyi gerçekleştirip çalışmalara başlamak istiyoruz.”dedi.

Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı konuşmasında; “AK Parti kurulduğu günden şu ana kadar sürekli milletimize hizmet ederek milletimizle sürekli hemdem olarak sürekli milletimizin beklentilerine uygun olarak politikalar üreterek sandıklardan seçimlerden başarı ile çıkmıştır. Biz AK Parti olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde milletimiz bize hangi istikameti gösterirse o şekilde çalışmaya o şekilde gayret göstermeye devam ediyoruz.”dedi.

Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ve Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Seven ile birlikte, Dereköy Mahallesinde Karadeniz Rapana Avcıları Derneği ve Dereköy Su Ürünleri Kooperatifi ile 19 Mayıs Kültür ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti.

YORUM YAP