DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Adem Bektaş: Atakum’u Hak Ettiği Hizmetle Buluşturacağız!

Adem Bektaş, “Atakum’un kaderini kimsenin iki dudağının arasına bırakmayacağız. Atakum’un birkaç kişinin şahsi menfaatlerine göre şekillendirilmesine izin vermeyeceğiz” dedi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Adem Bektaş: Atakum’u Hak Ettiği Hizmetle Buluşturacağız!

Atakum Alanlı Mahallesinde gerçekleştirdikleri Seçim Bürosu açılışında konuşan Atakum Belediyesi eski başkanı ve İYİ Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Mimar Adem Bektaş, Belediye Başkanlığı yaptığı döneme dikkat çekerek, “Biz göreve geldiğimizde Atakum Belediyesinin bir hizmet binası bile yoktu. Belediye Hizmet Binası, BandaAceh Parkı, Yalı Kafe alanı, Atakum Belediyespor Kulübü binası, Atakum Belediyesi Düğün Salonları ve Eğlence Merkezi, Bugün Özgecan Kadın Koordinasyon Merkezi olarak Bilinen Hanımlar Kültür Evi, Bir dönem hayır Çarşısı, bir dönem Paylaşım Merkezi olarak sunulan Gönül Panayırı projemizi bilmeyen, duymayan yoktur herhalde. Bunlar gibi onlarca projemiz ile Atakum’un kaderini değiştirdik. Atakum’a olan sevdamız ile kalplerde iz, şehrimizde eser bıraktık.

Atakum’u yeniden hak ettiği hizmet anlayışıyla buluşturacaklarını ifade eden Mimar Adem Bektaş “Atakum’un kaderini kimsenin iki dudağının arasına bırakmayacağız. Atakum’un birkaç kişinin şahsi menfaatlerine göre şekillendirilmesine izin vermeyeceğiz. Atakum bizim yönetimimizde çağ atlayacak. Belediye Başkanlığımız döneminde hayata geçirdiğimiz onlarca proje bugün hala Atakumluların kullanımında. Allah’ın izni, hemşehrilerimizin de teveccühü ile yeniden Atakum Belediye Başkanı seçildiğimde Atakum’un kaderini hep birlikte değiştirerek ilçemizi hak ettiği hizmet anlayışıyla buluşturacağız. Bizim dönemimizi bilenler bana neden Atakum’un Mimarı dendiğini iyi bilirler. Atakum’un bugünkü hale gelmesi için ortaya koyduğumuz belediyecilik anlayışını 2024 Nisan ayı itibariyle Atakum’a yeniden hakim kılacağız.” diye konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.