DOLAR32,8628% 0.15
EURO35,2800% 0.13
STERLIN41,6776% 0
FRANG36,8940% 0.2
ALTIN2.496,45% 0,27
BITCOIN64.508,00-1.198

19 Mayıs İlçesinde altyapı çalışmaları dört koldan devam ediyor

19 Mayıs İlçesinde, Dereköy Mahallesinde devam eden kanalizasyon altyapı ve içme suyu altyapı yenileme çalışmaları ile Engiz Mahallesindeki doğalgaz çalışmalarının yanı sıra altyapısı tamamlanan yollarda asfalt, kilitli parke ve baskı beton örnek sokak çalışmaları da devam ediyor.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
19 Mayıs İlçesinde altyapı çalışmaları dört koldan devam ediyor

Çalışmaları yerinde inceleyen 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; ‘’ Altyapı çalışmaları tamamlanmadan, üst yapıda istediğimiz konfora ulaşamıyoruz. Bundan önce yapmış olduğumuz örnek sokaklar ve parke yollar altyapı problemi olmayan yollarımızdı. Şimdilerde devam eden Kumcağız Mahallesi Ada Caddesi parke yol ve kaldırım çalışmalarımız da bunlardan bir tanesi.

Kanalizasyon, içme suyu, internet -telefon altyapısı ile son 5 yıldır devam eden ve Türkiye’de sponsor firma aracılığı ile doğalgaz kazanan tek ilçe olarak sürdürdüğümüz doğalgaz çalışmalarının da tamamlandığı yollarımızın konforunu arttırıyoruz. Yolun durumuna göre kimi mahallelerimizde asfalt, kimi mahallelerimizde baskı beton kimi mahallelerimizde de parke olarak yollarımızı düzenliyoruz. Engiz Mahallemizde devam eden doğalgaz çalışmaları ve Dereköy Mahallemizde devam eden kanalizasyon, içme suyu ve önümüzdeki yıl başlayacak olan doğalgaz çalışmalarının ardından bu mahallelerimizin yollarını da konfora ulaştıracağız. Her escorts yıl artarak devam ettirdiğimiz çalışmalarımızda bu yıl 50 bin m² kilitli parke, 12 bin m² asfalt ve beş tane örnek sokakta 8000 m² baskı beton yol yapıyoruz.’’ dedi.

YORUM YAP